Boční garážové dveře | Woodgrain hnědá | M-Line |

Máte vstup do garáže hned vedle garážových vrat? Nabízíme rozličné provedení výplně dveří, přes 100 možných kombinací provedení a barev panelů. 

Vrata do garáže DoorHan DIY - jedny z nejlépe tepelně izolovaných vrat na trhu za levnou cenu!

Cena se odvíjí od velikosti otvoru, proto nás neváhejte kontaktovat o cenovou nabídku.

Uvedená cena je za typizované rozměry 900x2000, 1000x2000, 1000x2100.

Nenašli jste zde svůj rozměr vrat? Neváhejte nám ⇒ poslat poptávku a my Vám připravíme cenovou nabídku na míru.

Dostupnost Skladem
Kód: 38887
15 999 Kč
Boční garážové dveře | Woodgrain hnědá | M-Line |

BOČNÍ GARÁŽOVÉ DVEŘE DOORHAN

Boční garážové dveře jsou estetickým a funkčním doplňkem ke garážovým vratům. Jsou vyrobeny stejnou technologií a mají stejné izolační vlastnosti. Díky možnosti sladění jednotlivých lamel s garážovými vraty tvoří skvělé designové řešení každé garáže.

⇒ Boční garážové dveře DoorHan jsou určeny k instalaci do garáží a jakýchkoliv dalších technických prostor. Design dveří si můžete vybrat stejný jako u vrat, především je to M-Line a W-Line.

barvy

⇒ Konstrukční výplň je vyrobena ze sendvičových panelů ohraničených hliníkovým profilem. Spolehlivá ochrana konstrukce před korozí je zajištěna práškovou barvou.

KONSTRUKCE

⇒ Podél celé výplně je dvojité těsnění, chránící před průvanem, zvyšující zvukovou izolaci a zamezující kontaktu sendvičového panelu s vnitřní stranou profilu a zvyšující termoizolační účinnost konstrukce.  

izolace

 ⇒ Montáž vrat lze zvládnout snadno a rychle i bez pomoci odborníka.

  

Boční garážové dveře ze sendvičových panelů jsou produkt na míru pro Vás a spoustu jejich parametrů tak lze individualizovat. Je možné je vyrobit do otvoru od 500 mm do 1500 mm šířky a od 1500 mm do 2500 mm výšky.

VOLITELNÉ PARAMETRY: 

 • Směr otevření
 • Umístění pantů
 • Design panelů
 • Struktura
 • Barva
 • Možnost vložení panoramatického panelu nebo okna
 • Variantu zámku (Standartní, elektromechanický, 3-bodový)

BALENÍ

Dveře jsou dodávány kompletně s obložením, kováním a zámkem.

 

VÝROBA A DOPRAVA

Vzhledem k tomu, že garážové dveře Sotra jsou vyrobeny ze stejných sendvičových panelů jako garážová vrata, dobře ladí s veškerými vstupními prvky. Garážové dveře jsou dodávány s otvíráním na levou či pravou stranu, dovnitř či ven z prostoru. Výška dveřního prahu, který lze po instalaci dveří demontovat, je 16 mm. Nainstalované dveře zužují otvor o 136 mm a snižují o 84 mm.

Po potvrzení a zaplacení objednávky zadáme vrata do výroby. Vrata jsou poté do 48 hodin vyrobena a objednávku už nelze zrušit nebo změnit, jde o výrobek na míru.

Termín dodání se může lišit od 5 dnů dodání do 2 týdnů. Každopádně Vás budeme kontaktovat prostřednictvím zpráv vždy 2 dny před dodáním vrat. Poté budete kontaktováni kurýrem 1 hodinu před dodáním prostřednictvím SMS. Kurýr Vám s vyložením vrat pomůže.

Pokud si dle označení na balení vrat všimnete, že máte špatná vrata nebo je balení poškozené, nerozbalujte vrata a ihned nás kontaktujte spolu s fotkami!

vyroba vrata

VIDEO NÁVOD K MONTÁŽI VRAT

Pomocí videa níže a přiloženého návodu lze provést montáž vrat DoorHan bez technika.

Pro pohodlné smontování vrat doporučujeme alespoň dva lidi a je třeba dodržovat kroky dle návodu. Aby vrata pasovala do otvoru ve zdi, je třeba dodržet rozměry, které jsou na obrázku č. 3. Všechny šrouby, matice či jiné montážní součástky jsou součástí balení. Z vaší strany je potřeba pouze vrtačka a stranový klíč. Všechny matice a šrouby mají stejnou hlavu a rozměr.

KE STAŽENÍ

Návod na montáž garážových vrat

Návod na montáž pohonu DIY-800KITCE

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ VARIANTY

K samotným vratům lze dokoupit doplňky, které dorazí v jednom balení. Nabízíme:

 • Dálkové ovladače
 • Zadní montážní lišta (C-profil)
 • Madlo (pro variantu bez pohonu)
 • Zámek (pro variantu bez pohonu)
 • Klíč (pro variantu bez pohonu)

Nabízíme i další varianty balení vrat. Lze volit mezi modely designů (M-Line, W-Line) či ruznými povrchy (Woodgrain, hladký). Pro garáže bez zavedení elektriky je možné také volit garážová vrata bez pohonu, jako zde. Ovšem pokud elektrika zavedená je, vždy doporučujeme variantu s pohonem. V případě, že nebude vyhovovat žádný z doporučených rozměrů, kontaktujte nás pro nabídku na míru, kdy je možné zhotovit téměř jakýkoli rozměr.


GARÁŽOVÁ SEKČNÍ VRATA DOORHAN MAJÍ CELOU ŘADU VÝHOD:

KVALITA – SPECIÁLNÍ MATERIÁLY A KONSTRUKCE

Při vývoji vrat DIY (Do It Yourself) byly aplikovány veškeré zkušenosti s výrobou garážových vrat DoorHan. Jsou v nich použity nejspolehlivější mechanismy s využitím nejnovějších high-tech systémů.

DOSTUPNOST – KRÁTKÁ DOBA DODÁNÍ

Neustálá dostupnost komponentů v regionech a optimalizovaná technologie výroby zajišťují minimální dobu výroby vrat.

VÝHODNOST – PŘÍZNIVÁ CENA

Automatizovaný proces výroby všech komponentů umožňuje udržet cenu na konkurenceschopné úrovni. Úsporu přináší i vlastní snadná montáž.

ODOLNOST – OBSTOJÍ PROTI KOROZI

Díky použitým materiálům mají vrata dlouhou životnost, obstojí vůči negativním vlivům, odolají korozi a prakticky nepodléhají opotřebení. Díky polymernímu povrchu si déle uchovají svůj reprezentativní vzhled a nevyžadují náročnou údržbu.

JEDNODUCHOST – SNADNÁ MONTÁŽ

Instalaci vrat lze zvládnout snadno a rychle i bez pomoci odborníka. Kvalitní montážní set v kompaktním balení obsahuje všechny komponenty pro snadnou instalaci.

POHODLÍ – UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ

Elektrická garážová vrata jsou pohodlnější variantou pro všechny motoristy. Navíc výborně chrání místnost před chladem a hlukem. Jejich konstrukce šetří prostor. Ochrana proti sevření prstů zamezuje možnosti uvíznutí a pohmoždění prstů mezi sekcemi.

DESIGN – ŠIROKÝ VÝBĚR ODSTÍNŮ

Široká škála atraktivních odstínů a moderních designů uspokojí každého zákazníka.

BEZPEČNOST – OCHRANA PŘED VNIKNUTÍM

Pevný materiál a stabilní konstrukce zajišťují vysokou bezpečnostní funkci zařízení a chrání před neoprávněným vniknutím do garáže.