Proč vrata DoorHan?

WEGO.cz - Jdeme do budoucnosti - pojďte s námi!

Jsme přední výrobce a prodejce vrat DoorHan a jejich příslušenství. Nabízíme sekční garážová vrata a průmyslová vrata DoorHan.

 HLAVNÍ VÝHODY SEKČNÍCH VRAT DOORHAN

Doorhan patří mezi přední výrobce garážových vrat, a to hlavně díky jejich speciální konstrukci.

Unikátní sendvičový panel

Sendvičové panely jsou nejcennější a hlavní součástí moderních sekčních vrat. Hlavní výhodou panelů DoorHan oproti panelům jiných výrobců je absence tepelného mostu. Kov je vysoce vodivý materiál, a pokud v něm vznikne tepelný most, vrata mohou při silném mrazu po obvodu zamrzat a přestat fungovat.

Ovšem panely DoorHan jsou vyráběny s tepelnou mezerou, která zajišťuje tepelnou odolnost plochy vrat a zabraňuje promrzání panelů ve spojích. Výsledkem je, že během chladného období se uvnitř drží více tepla, neboť nižší teplota vnější části lamely se nepřenáší do vnitřní části. Proto jsou sekční vrata DoorHan považována za „nejteplejší“ vrata.

Těsnící obrys vrat

K většině tepelných ztrát dochází také na krajích stavebního otvoru, v místech připevnění rámu ke stěně a na místech kontaktu těsnění s podlahou a stěnou. Konstrukce bočních těsnění se mezi výrobci velmi liší. Zatímco u některých výrobců vrat rohový sloupek vyčnívá a je zde pouze jedna těsnící vrstva, vrata DoorHan mají dvě vrstvy těsnění a sloupek chráněný speciální gumičkou. Rohový sloupek je velmi odolný, vhodný jak pro domovní tak i pro průmyslová vrata.

Zesílená vodící lišta

Výrobce DoorHan používá stejný typ zesíleného vedení pro průmyslová i domovní vrata. Tloušťka vodicí lišty je větší a při nákupu série do domácnosti obdržíte průmyslové provedení vrat.

Dostupné náhradní díly a opravy

Většina výrobců dodává komponenty (panty, konzoly, koncovky) z pozinkované oceli. V továrně DoorHan jsou však dodatečně potaženy polymerovou barvou. Často používané díly pro opravy – lanka, držáky, válečky, pružiny – jsou vždy k dispozici v dostatečném množství na skladu výrobce v České republice.

Výhodná cena

Díky zavedenému výrobnímu procesu a závodu v ČR jsou náklady na sekční konstrukce, náhradní díly, komponenty, panely a komponenty automatizace cenově výhodnější než u ostatních dodavatelů.

Na základě výše uvedených skutečností lze s jistotou říci, že sekční garážová vrata DoorHan budou mít velkou konkurenční výhodu v kvalitě i ceně.


Nabízíme odbornou konzultaci a nacenění vrat, která jsou dostupná jak ve standardizovaných rozměrech, tak v rozměrech na míru. Montáž našich produktů provádíme v Praze a okruhu do 150 km. 

Napište do poznámek a spolu to dořešíme!

  

 Chcete se dozvědět více? Rádi vám pomůžeme

 +420 728 930 069

info@wego.cz