PRŮMYSLOVÁ A GARÁŽOVÁ VRATA NA MÍRU

Garážová nebo průmyslová vrata DoorHan lze vyrobit přesně na míru dle přání zákazníka. Jde sice o nákladnější řešení, ale zaručí maximální využití prostoru, který garáž nabízí.

GARÁŽOVÁ VRATA DOORHAN JE MOŽNÉ VYROBIT V JAKÝCHKOLIV ROZMĚRECH,
BARVÁCH A POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁCH

Design vrat je možno vybrat z široké nabídky různých typů panelů a struktur povrchů. Pokud nenajdete svou oblíbenou barvu ve standardní nabídce, nabízíme možnost vybrat si jakoukoliv barvu ze vzorníku RALVrata vyrábíme "přesně" na šířku a výšku, bez příplatku.
Vždy používáme stejné výškové panely, v horním poli provádíme kompenzaci výšky. Tím je zajištěn optimální a jednotný výsledek.

Typy povrchu a barvy

Sekční garážová vrata na míru jsou cenově dostupná a rychle vyrobená varianta kvalitních garážových vrat, jsou ideáním řešením pro soukromé a průmyslové objekty. Standardizované typy vrat jsou nabízeny ve 12 rozměrech se šířkou od 2375 mm do 3500 mm a výškou od 2030 mm do 2280 mm. Robustní konstrukce kování je vyvinuta pro malá a velká vratová křídla a mechanismus bez problémů snese požadovanou intenzitu provozu /životnost torzních pružin průmyslových vrat je standardně 25 000 cyklů otevření a zavření/. Největší limit garážových sekčních vrat je místo nad stropem pro kolejnice a pohon. Pokud Vaše garáž má tohoto místa minimum, lze vybrat některé z rolovacích vrat.

Pro vrata na míru je třeba přesně změřit jak velikost stavebního otvoru, tak výšku nadpraží a šířku ostění. 

 VRATA NA MÍRU LZE PŘÍPADNĚ DOPLNIT O PANORAMATICKÉ PANELY, OSKLENÍ NEBO GARÁŽOVÉ BOČNÍ / INTEGROVANÉ DVEŘE

 PROSKLENÁ VRATA

dvere-okno

Prosklení jsou vyráběna ze speciálních hliníkových profilů, které zajišťují stejnou stabilitu, jako standardní panely z ocele a polyuretanu a mají výborné izolační vlastnosti. Prosklené panely lze libovolně kombinovat se standardními. V nabídce jsou standardně vrata prosklená, celoprosklená a kombinovaná.

 

PANORAMATICKÁ VRATA

pano okno

Sekční průmyslová vrata umožňují vložení panoramatických panelů do vratového křídla. Panoramatické panely jsou vyplněny nárazuvzdorným polykarbonátem ze Švédska. Sekční průmyslová vrata mohou být vyrobena jako celoprosklená nebo v kombinaci prosklení a standardních sendvičových panelů. Prosklená vrata zajistí osvětlení uvnitř místnosti i přehled o dění venku, což přispívá k plynulému provozu ve vytížených prostorech. Železný materiál je dodáván z Itálie.  

  

 INTEGROVANÉ DVEŘE

intg dvere

Sekční průmyslová vrata lze dodat se zabudovanými dveřmi, a zajistit tak dodatečný vstup do místnosti bez nutnosti otevírat celá vrata. Pro zachování vzduchotěsnosti a tepelné izolace je po obvodu integrovaných dveří použito dvojité těsnění

Ve standardním provedení jsou dveřní a spodní profily v barvě RAL 9006, stříbrná. Na požádání lze tyto profily nalakovat v barvě dveří nebo dle
přání. Integrované dveře jsou vybaveny cylindrickou vložkou, lehkou kovovou klikou, vestavěným zavíračem, elektromagnetickým senzorem, který zastaví pohon, když jsou integrované dveře otevřené. 

BOČNÍ GARÁŽOVÉ DVEŘE

bocni dvere

Boční garážové dveře DoorHan jsou určeny k instalaci do garáží a jakýchkoliv dalších technických prostor, jsou optimálním řešením vstupu do budovy. Dá se vybrat možnost otevírání dovnitř nebo ven, panty vlevo nebo vpravo. Boční garážové dveře mohou být vyrobeny ve standardním provedení, ale také podle individálních požadavků zákazníka. Výhodou je vysoká pevnost konstrukce, jednoduchá montáž a optimální poměr ceny a kvality.

Křídlo dveří je vyrobeno ze sendvičových panelů, rámy z hliníkových profilů. Povrch panelů je dostupný v provedení Woodgrain, Stucco a Hladký. Lze objednat i nestandardní barvy podle vzorníku RAL. Boční garážové dveře mají velmi nízký práh (jen 16 mm), dveře jsou vybaveny lehkou kovovou klikou, pro zachování vzduchotěsnosti a tepelné izolace je po obvodu dveří použito dvojité těsnění.  


Nabízíme odbornou konzultaci a nacenění vrat, která jsou dostupná jak ve standardizovaných rozměrech, tak v rozměrech na míru. Montáž našich produktů provádíme v Praze a okruhu do 150 km. 

Napište do poznámek a spolu to dořešíme!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 Chcete se dozvědět více? Rádi vám pomůžeme

 +420 728 930 069

info@wego.cz